Eğitim Detayları

Eğitim Tarihleri:

İlişki Odaklı Çift Terapisi Eğitimi 5 günlük 3 tane ayrı modülden oluşmaktadır.

1.Modül 17-21 Haziran 2019

2.Modül:19-23 Ekim 2019 

3.Modül:10-14 Şubat 2020Eğitimin Süresi:

Birinci modülden sonra katılımcılar, öğrendikleri teknik ve müdahaleleri çalıştıkları çiftlere uygulayabilecek düzeye geleceklerdir. İkinci modülden itibaren, katılımcılardan yaptıkları bir çift terapisi seansının videosunu getirmeleri istenecektir. İsteyen katılımcılar 2 Modülden itibaren, beraber çalıştıkları bir çifti veya kendi partnerlerini eğitime canlı seans örneği için davet etme fırsatı bulabileceklerdir.

Eğitim Yeri:

Taksim Elite World Hotel

Eğitmen:

Reyhana Seedat

Yazılı Materyal:

Her modülde eğitim dokümanları katılımcılara teslim edilecektir. İçinde, terapistlerin seans sırasında kullanacakları terapi metinleri/protokoller bulunacaktır.

Kimler Katılabilir?

Ruh sağlığı alanında çalışanlar, son sınıf Psikoloji öğrencileri, Psikolojik Danışmanlar, Klinik Psikologlar, Psikiyatristler, Aile Danışmanlığı eğitimi tamamlamış olan kişiler eğitime katılım gösterebilirler.

Sertifikasyon:

3 modülü, en az 4 günlük grup ve video süpervizyonunu tamamlamış olan her katılımcıya, Hedy Schleifer’in uzman eğitmeni (Master Trainer) Reyhana Seedat onaylı, “İlişki Odaklı Çift Terapisi (Encounter Centered Couples Therapy) Uygulayıcı Sertifikası ” verilecektir.

Eğitim Sorumlusu:

Uzm. Psk. Pınar Şener Yıldırım

Eğitim Asistanı:

Psk. Ecem Karataş

İlişki Odaklı Çift Terapisi

İlişki odaklı çift terapisi (EcCT) ,Hedy Schleifer'ın bir psikoterapist olarak 35 yıllık deneyiminin kristalleşmesini temsil eder.

Reyhana Seedat

Reyhana Seedat;ruh sağlığı alanını dünyanın birçok ülkesinde geliştirme ve iyileştirmeye kendini adamış bir sertifikalı Klinik, Aile ve Evlilik terapistidir.

Workshop

Çocuklar anne baba arasındaki ilişkisel alanda büyürler. Bu alanı temiz tutmayı ve beslemeyi öğrendiğinizde bütün aile bireyleri bundan etkilenir

Sizde bu eğitimde olmalısınız!'